top of page

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI

Teslimat ve Para İadesi Politikamız

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Saat 16:00 öncesinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Bu saat sonrasında verdiğiniz siparişleriniz ise ertesi gün kargoya verilir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?

Siparişleriniz “Yurtiçi Kargo” ile ulaştırılacaktır.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

Prolashtr.com ‘den yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edeceğim?

Ödeme yapıldıktan sonra, siparişiniz kargoya verildiği anda mail adresinize gönderilen kargo takip numarasıyla, https://www.yurticikargo.com/ sitesinden gönderi durumunuzu takip edebilirsiniz.


Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Para iade politikası

Ambalajı açılmamış ürünler 15 güne kadar Alıcı tarafından iade edilebilir. Ambalajı açılmış bozuk ve hatalı ürünler Satıcı tarafından 15 güne kadar iade alınabilir.

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.

İletişime Geçin
Teslimat ve İade Politikası: İade Politikası
bottom of page